Adria Gold

http://www.adriagold.cz/cs/produkty/tocena http://www.adriagold.cz/cs/produkty/tocena http://www.adriagold.cz/cs/produkty/tocena http://www.adriagold.cz/cs/produkty/tocena http://www.adriagold.cz/cs/produkty/tocena http://www.adriagold.cz/cs/produkty/tocena http://www.adriagold.cz/cs/produkty/tocena http://www.adriagold.cz/cs/produkty/tocena http://www.adriagold.cz/cs/produkty/tocena http://www.adriagold.cz/cs/produkty/tocena http://www.adriagold.cz/cs/produkty/tocena http://www.adriagold.cz/cs/produkty/tocena http://www.adriagold.cz/cs/produkty/tocena

Znáte nebo ne? Pokud ne, je na čase to napravit. Je to zmrzlina s opravdu  excelentní chutí. Ve smetanové najdete kousky čokolády, oříšků, mandlí. Ty ovocné jsou s velkým podílem ovocné složky. Jsou tedy maximálně osvěžující.

Nejvyšší řada

Tak ta nese označení Grande. Proč asi? No protože je to prostě zmrzlinové nebe. Je dodávána ve čtyřech řadách: jako ovocný sorbet, natur sorbet, nebo smetanové či prolévané provedení. Že nevíte, co to znamená prolévané? Také jsem to nevěděla. Ale jde o to, že se použijí různé cukrářské pasty nebo  topingy, mnohdy i s kousky ovoce, a těmi je obohacená celá struktura hmoty. A jeden bonus nakonec. Vše bez dodatečných aromat a barviv. Myslím, že je na čase se s Adria Gold více sblížit. Minimálně pro letní měsíce to vidím na dost intenzivní milostné dobrodružství.